KTM S.A. - dystrybucja wyrobów stalowych

Aktualności

Praca Magazynu i dojazd podczas Festiwalu Pol’and’Rock 2019

2019-07-26

Przypominamy, że w związku z organizowaną imprezą Pol'and'Rock Festival, prosimy zwrócić uwagę na możliwe utrudnienia w postaci objazdów dla samochodów ciężarowych do Kostrzyna nad Odrą.

Nasz Magazyn Główny pracuje bez zmian. Z uwagi na występujące utrudnienia i korki na dojeździe do miasta prosimy o niezwłoczne zaawizowanie dostaw i odbiorów na wskazany dzień.

Tymczasowa organizacja ruchu na czas trwania imprezy masowej Pol’and’Rock zostanie wprowadzona w dniach 29.07.2019-05.08.2019r.

Zamknięte dla ruchu będą ulice:

-od 29 lipca ul. Północna na odcinku Al. Milenijnej do ronda „Woodstock”

-od 30 lipca Al. Milenijna, ul. Prosta i pozostała część ul. Północnej, ul. Sportowa (do Osiedle Leśnego) oraz ul. Dworcowa, ul. Piastowska i część ul. Sikorskiego.

 

Trasa Słubice - Kostrzyn

Samochody ciężarowe kierują się ze Słubic na Kostrzyn. Na głównym rondzie przy Lidlu obierają kierunek na Gorzów ulicą Gorzowską. Z Kostrzyna jadą na Dąbroszyn. Z Dąbroszyna kierują się na Kamień Mały. W Kamieniu Małym skręcają w lewo na Kamień Wielki, Bogusław, Cychry do drogi nr 23 i do Sarbinowa. W Kostrzynie na rondzie Woodstock skręcają pierwsza w prawo. Obierają kierunek na strefę ekonomiczną- papiernie ICT. Na krzyżówce przed ICT skręcają w lewo kierując się na papiernie Arctic i ulicą Fabryczną na ul. Portową.

 

X Nie pokazuj tego powiadomienia Niniejsza strona używa plików Cookies i innych technologii. Korzystając dalej z serwisu, wyrażasz zgodę na politykę Prywatności i plików Cookies.